Church fo tiamat

coby jeszcze bardziej czuć się jak w wielkiej, szczęsliwej rodzince ;)


#1 2011-09-22 01:39:16

 tak-to-ja

koneser

Skąd: Los Angeles
Zarejestrowany: 2011-09-20
Posty: 46
Punktów :   
WWW

Short Fuse

Tak to wygląda:

http://fotoszek.pl/di-PSAZ.jpg

A taka moja propozycja rozgrywki:

http://fotoszek.pl/di-U4OD.jpg


OPIS:

Stworzone z myślą o cw w formie eli pro 6 vs 6. Po pierwsze podział na 3x 2.
Grupa 1 z sektora A za wszelką cenę stara się bronic sektor A1. W tym czasie grupa 2 z punktu B broni sektor B1. Grupa 3 z punktu C udaje się tylnymi schodami do punktu C1 skąd dalej w przypadku problemów grupy 2 wspomaga ich atakując wroga od tyłu w sektorze C2b (UWAGA NA SWOICH !) jeśli w B1 spokój wychodzi na dwór przez pomieszczenie z czołgiem (C2a). Jeżeli grupa 1 będzie atakowana z sektora A1 grupa 3 rozdziela się w punkcie C3a i jeden idzie na górę do pomieszczenia z oknem na A1 (Cx) odwracając uwagę wroga prawdopodobnie w okolicach D2. Drugi czeka w punkcie Cy1 na sygnał snajpera i wlatuje w nich na pełnej kurwie (Cy2). Jeżeli w A1 będzie cisza grupa 3 penetruje wnętrza (C3b). Jeżeli padnie grupa 1 grupa 2 ucieka na tylne schody (B2), gdzie jedna osoba zostaje na schodach pilnować drzwi (Bx), a druga zachodzi od tyłu przez By. D1 i D2 to są moim zdaniem najczęściej wybierane drogi więc można to założyć niemal za pewne.. Aaa.. jeszcze A2 no to jak 'dwójka' padnie 'jedynka' musi się zmobilizować i bronić z dwóch stron i wytrzymać chociaż do przybycia 'trójki'. Jak grupy się posypią próbować się zebrać w kupę..


Tak bym to widział.. myślę, że jak to przećwiczymy może być dobrze.. pomyślimy jutro

Ostatnio edytowany przez tak-to-ja (2011-09-22 01:41:31)


Czy nie?

http://sig.casigs.eu/KantryKurde.png

Offline

 

#2 2011-09-25 12:20:24

 Dakmor1988

Moderator

Zarejestrowany: 2011-09-20
Posty: 8
Punktów :   

Re: Short Fuse

Przede wszystkim trzeba poćwiczyć taktykę. Ja i Kenanye możemy was teoretycznie nauczyć Taktyki wojska polskiego i Policji(Anty-terrorki) siedzimy w tym od kilku lat już. Tylko pytanie czy będziecie chcieli. Podstawa jest chodzenie dwójkami w niewielkim odstępie jeden od drugiego. W każde drzwi wchodzicie razem w tym samym momencie jeden zawija na prawo drugi na lewo. To zmniejsza ryzyko oberwania w plecy. Korytarzami powinno się chodzić w "kominie" przy jednej stronie. W momencie napotkania drzwi dwójka się ładuje do środka i sprawdza pomieszczenie. A reszta w tym momencie stoi i czeka. Dwóch z przodu obstawia sektor przed nimi. Jeden na nisko(kuca) drugi na wysoko(stoi) z tyłu jeden patrzy w tył i osłania, środkowy patrzy na przeciwną stronę(prawa strona korytarza to on patrzy w lewo). Nigdy nie zatrzymujemy się na przestrzał. Czyli jak mamy drzwi z jednej i z drugiej to nie stajemy w ich świetle. Dobrą metodą jest używanie Flash-Bang. Podejście do drzwi->Framuga stajecie->Flash->Wybucha->Wbijacie do środka Dwójką->"Prawa czysta! Lewa czysta! Łącz! Łączę! Wychodzimy!"->Grupa do przodu przejdą wszyscy dwójka wychodzi z pomieszczenia. I tak w koło Panie Macieju. Rotacja co drzwi to inna dwójka wchodzi. Jak będzie więcej osób to wam to pokażemy z Kenanye. Zobaczycie jak to wygląda i jak działa. Jeden stanie w środku i będzie obserwował a my zrobimy swoje. Taktyka a właściwie podstawa jej, którą wam tu opisałem jest najlepsza w CQB(Clouse quorter battleground) i CQC(clouse quorter concelment) a także w MOUT-cie(Rozwinięcia nie pamiętam) Co do terenów lesistych i zielonej to kiedy indziej. Dzisiaj jak będzie trochę ludzi i czasu to Wam to objaśnimy z Kenanye.


To Bóg osądza i daję wyrok. My tylko organizujemy spotkania...

Obyśmy nigdy nie musieli zapukać do Twych drzwi...

Offline

 

#3 2011-09-28 21:11:09

 tak-to-ja

koneser

Skąd: Los Angeles
Zarejestrowany: 2011-09-20
Posty: 46
Punktów :   
WWW

Re: Short Fuse

Hmm.. tak się zastanawiam czy to się sprawdzi w tej grze.. może jakbyśmy to opanowali bardzo nadperfekcyjnie to by coś z tego mogło wyjść. Przede wszystkim chodzi o prędkość.. Zastanawia mnie czy jak ktoś nie wyskoczy przez drzwi to nie będzie pyk pyk i 2 heady -.- albo chwila nieuwagi i strzał w plecy.. Trzeba to sprawdzić, ale to by musiało nas być z 8-12 online i jedna drużyna gra systemem, a druga, że tak to nazwę po prostu, zwyczajnie system ich nie interesuje


Czy nie?

http://sig.casigs.eu/KantryKurde.png

Offline

 

#4 2011-10-05 13:00:46

 Dakmor1988

Moderator

Zarejestrowany: 2011-09-20
Posty: 8
Punktów :   

Re: Short Fuse

Wraz z Kenanye mamy to opanowane do perfekcji. I zawsze się sprawdzało...

Ostatnio edytowany przez Dakmor1988 (2013-01-09 14:32:04)


To Bóg osądza i daję wyrok. My tylko organizujemy spotkania...

Obyśmy nigdy nie musieli zapukać do Twych drzwi...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pwszbudownictwo.pun.pl www.bakuganyelblaga.pun.pl www.callofduty1.pun.pl www.angelteamasg.pun.pl www.tef.pun.pl