Church fo tiamat

coby jeszcze bardziej czuć się jak w wielkiej, szczęsliwej rodzince ;)


#1 2011-10-05 22:32:36

Jaskul

Szeregowy

Zarejestrowany: 2011-09-21
Posty: 24
Punktów :   

Ulubione oporządzenie

Moglibyście doradzić w co najlepiej się zaopatrzyć podczas gry w CA, nie wiem czy w ciąż używać podstawowych granatów czy zaopatrzyć się w miny.
Widziałem jak kilka osób z naszego klanu używało min ale nie wiem czy są tak dobre jak granaty.


"MESS WITH THE BEST, DIE LIKE THE REST"
                                         U.S.MARINES

Offline

 

#2 2011-10-06 00:56:42

 tak-to-ja

koneser

Skąd: Los Angeles
Zarejestrowany: 2011-09-20
Posty: 46
Punktów :   
WWW

Re: Ulubione oporządzenie

Ciężko jakoś wybrać jeden konkretny secik.. musisz sam dojść powoli co jest dobre.. to trzeba dostosować do sposobu gry. Ja np preferuje taką zagrywkę co fachowo nieoficjalnie nazywa się "cry rush".. zasadniczo jest jeden cel.. wyeliminować wszystkich jak najszybciej.. a najszybciej jest napierając całą siłą na resp przeciwnika Dlatego ja częściej używam granatów niż min, aczkolwiek miny też są nie raz bardzo przydatne.. dzięki nim można trochę killi nabić , ale wątpię, żeby fantastic z miny wszedł (ja miałem max multi) granatem to co innego... Tak jak ja próbuje grać to trzeba dużo speed + szybkostrzelna broń (PP-19 jest idealne ) oczywiście w plecaku zawsze coś pokroju m416 jest.. ewentualnie tpg-1 zależy od mapy też. Ważne jest, żeby wyczuć kiedy wcisnąć shift, spacje.. nieraz podostrzałem dobrze jest kucnąć z reguły ludzie celują w okolicach górnych tułowia kierując się na głowę ctrl może uchronić przed śmiercią ^^ Jeżeli chodzi o sprzęt to jedyne co mogę teraz to zdecydowanie odradzić heavy vest, wszelakie hełmy +x% obrony przed headami (head to head - śmierć na miejscu).


Czy nie?

http://sig.casigs.eu/KantryKurde.png

Offline

 

#3 2011-10-06 11:41:44

kinia_as

Administrator

Zarejestrowany: 2011-09-13
Posty: 42
Punktów :   

Re: Ulubione oporządzenie

mam pytanie...zwrócił, ktoś uwagę jakiej ja broni używałam, tej z paczek? skończyła mi się i nie pamiętam jak się nazywała, a tak super się z niej strzelało ;(


lepiej zginąć stojąc, niżeli żyć na kolanach
I`m a camper and I'm proud of it

http://sig.casigs.eu/kinia_as.png

Offline

 

#4 2011-10-06 16:15:24

Jaskul

Szeregowy

Zarejestrowany: 2011-09-21
Posty: 24
Punktów :   

Re: Ulubione oporządzenie

chyba m416 i jakiś niemiecki karabin maszynowy, z regulacją rodzaju ognia jak w mp5


"MESS WITH THE BEST, DIE LIKE THE REST"
                                         U.S.MARINES

Offline

 

#5 2011-10-06 16:17:20

Jaskul

Szeregowy

Zarejestrowany: 2011-09-21
Posty: 24
Punktów :   

Re: Ulubione oporządzenie

jeśli chodzi o to


"MESS WITH THE BEST, DIE LIKE THE REST"
                                         U.S.MARINES

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.reggaem2.pun.pl www.crazypeopleintercorporate.pun.pl www.grao998.pun.pl www.gtcup.pun.pl www.zagadeczki.pun.pl